Arts Polonia Toronto

 Wydarzenia Kulturalne i Imprezy Artystyczne dla Polonii w Kanadzie

Performing Arts Information Portal for Polish Canadians

 

 

 

Dla wielbicieli miedzynarodowej muzyki jazzowej i kabaretowej otwieramy Czwartkowy Klub Jazzowy z programem o nazwie "Cabaret and All that Jazz" w znanej restauracji Golden Lion w Etobicoke                                Dla wielbicieli miedzynarodowej muzyki jazzowej i kabaretowej otwieramy Czwartkowy Klub Jazzowy z programem o nazwie "Cabaret and All that Jazz" w znanej restauracji Golden Lion w Etobicoke                                Dla wielbicieli miedzynarodowej muzyki jazzowej i kabaretowej otwieramy Czwartkowy Klub Jazzowy z programem o nazwie "Cabaret and All that Jazz" w znanej restauracji Golden Lion w Etobicoke                                Dla wielbicieli miedzynarodowej muzyki jazzowej i kabaretowej otwieramy Czwartkowy Klub Jazzowy z programem o nazwie "Cabaret and All that Jazz" w znanej restauracji Golden Lion w Etobicoke                                Dla wielbicieli miedzynarodowej muzyki jazzowej i kabaretowej otwieramy Czwartkowy Klub Jazzowy z programem o nazwie "Cabaret and All that Jazz" w znanej restauracji Golden Lion w Etobicoke                                Dla wielbicieli miedzynarodowej muzyki jazzowej i kabaretowej otwieramy Czwartkowy Klub Jazzowy z programem o nazwie "Cabaret and All that Jazz" w znanej restauracji Golden Lion w Etobicoke                                Dla wielbicieli miedzynarodowej muzyki jazzowej i kabaretowej otwieramy Czwartkowy Klub Jazzowy z programem o nazwie "Cabaret and All that Jazz" w znanej restauracji Golden Lion w Etobicoke                                Dla wielbicieli miedzynarodowej muzyki jazzowej i kabaretowej otwieramy Czwartkowy Klub Jazzowy z programem o nazwie "Cabaret and All that Jazz" w znanej restauracji Golden Lion w Etobicoke                                Dla wielbicieli miedzynarodowej muzyki jazzowej i kabaretowej otwieramy Czwartkowy Klub Jazzowy z programem o nazwie "Cabaret and All that Jazz" w znanej restauracji Golden Lion w Etobicoke                                Dla wielbicieli miedzynarodowej muzyki jazzowej i kabaretowej otwieramy Czwartkowy Klub Jazzowy z programem o nazwie "Cabaret and All that Jazz" w znanej restauracji Golden Lion w Etobicoke                                Dla wielbicieli miedzynarodowej muzyki jazzowej i kabaretowej otwieramy Czwartkowy Klub Jazzowy z programem o nazwie "Cabaret and All that Jazz" w znanej restauracji Golden Lion w Etobicoke                               

 

TEATRY MUZYCZNE

Teatr Polski w Toronto

Polski Teatr Muzyczny

Opera Base - Polska

Opera Narodowa

Polska Opera

CHÓRALISTYKA

Chor "Novi Singers"

Chór "Cantabile"

Chór Oratoryjny Radia KSM

Festiwal Chórow Polonijnych Ontario

Chór "Gloria Dei"

Chór "Renaissance"

Chór "Quo Vadis" Brampton

Chór "Jubileusz 2000"

Chór Symfonia

Chór Św. Jadwigi

Nazaretańskie Nutki

Regina Poloniae

Chór Św. Teresy

Polski Chór Kameralny

Dagmara Piotrowska

Festiwale Chóralne w Polsce

Chóry w Polsce

Pueri Cantores

Choirs Ontario

SOLIŚCI SCEN TORONTO

Alicja Maria Wysocka

Andrzej Pasadyn

Andrzej Słabiak

Anna Wójcik

Anna Wójcik on FB

Chantal Prymka

Ilona Anna Kowalik

Irmina Somers

Iwona Jaszczur

Jagoda Piotrowska

Julia Dębowska

Julia Dębowska on Facebook

Karolina Ingleton

Katarzyna Sądej

Kasia Kacała

Kasia Kucemba-Konstanty

Kinga Lizoń

Kinga Mitrowska

Krzysztof Bielus

Krzysztof Jasinski

Laura Sąsiadek

Łucja Herrmann

Maciej Bujnowicz

Margaret Maye

Margaret Sekuła

Maria Knapik

Marian Kamiński

Marta Greda-Kicek

Marta Herman

Marta Wryk

Michele Bogdanowicz

Olga Tylman

Paulina Świerczek

Sławek Iwasiuk

Teresa Klimuszko

Urszula Fiedorczuk

Wojtek Żukowski

ORGANIZACJE MUZYCZNE

Atlas Stage Productions

Dziecięcy Teatr "Biedronka"

Polskie Towarzystwo Muzyczne MB

Teatr "Centrum"

Votum Theatre - Andrzej Poczekaj

The Vancouver Chopin Society

Towarzystwo Miłośników Moniuszki

ARTYŚCI ESTRADY W GTA

Albo Tak Albo Nie

Aleksandra Węsierska

Alex Cieślak

Andrzej Kosiorkiewicz

Ania Piwowarczyk

Anna Olszyna

Artoo & Hypernashion

Ella Klis

Elvis

Elżbieta Kogut

Ewa Czepielewski

Hypernashion

Irena Stawowy-Jeżewska

Izabela Pieczonka

Jacek Miłkowski

Jan Dąbal

Jean-Paul Reymont

Jerzy Wodka

Joanna Kula

Kasia Sromek

Katarzyna Kamaszewska

Klub Muzyka

Krystyna Adamiec

Maria Miłkowska

Mateusz Jęcz

Miriam Sielicka

Mirosław Frankowski

Monika Fidor

Monika Man

Robin Gruszczyński

Skaza Skazownik

Stephanie Wojtowicz

Tomasz Baczyński

Vasyl Grokholsky

Wiktoria Wojtas

Wioletta Markewycz

Zofia Ciołek

NASZE KABARETY

Adam Burak

Marian Kaminski - gitara

Wacław Bielawa

"Kabaret pod Bańką"

Magda Papierz

Wojtek Gawenda

Andrzej Pugacewicz

Kabaret "Po Ósmej" Ottawa

Roman Górny

Cezary Cichoński

Anna Lipińska

Monika Goździk-Kowalczuk

Jacek Kowalczuk

Lucyna Postolska

Krzysztof Kościk

Kabaret "O co chodzi?"

Andrzej Haliniak

Bogusia Adamczewska

Darek Sowiński

Ilona Anna Kowalik

Ilona Girzewska

Marian Wojciechowski

MŁODZI WYKONAWCY

Mavo Academy of Arts & Music

Anna Leszońska

Claudia Czechowski

Julia Grześkowiak

Julia Kluga

Justyna Dołęga

Karolika Podkówka

Kasia Kacała

Martyna Płowiec

Michael Pugacewicz

Natalia Romaniuk

Nicole Koszela

Paweł Szczepanek

Victoria Musiał

Grupa "SAS" - Teatr Polski

Bartek Dębowski

Kinga Zborowska

Marek Ruta

Mariusz Kowalenko

Mateusz Bobel

Mateusz Ruta

Michal Kozłowski

Paulina Oldakowska

Rafał Kynczew

Roxy Zapała

KIEROWNICTWO i REŻYSERIA

Agata Pilitowska

Janusz Dybel

Magda Papierz

Maria Nowotarska

Michal Kuleczka

Mirek Polatyński

SOLIŚCI z POLSKI

Adam Krużel

Adam Szerszeń

Adam Zdunikowski

Affabre Concinui

Agnessa

Agnieszka Fatyga

Aleksander Teliga

Aleksandra Resztik

Alicja Majewska

Andrzej Lampert

Anna Cymmerman

Barbara Kubiak

Bogusław Morka

Czesław Gałka

Dariusz Stachura

Edward Hulewicz

Eleni Tzoka

Ewa Podleś

Ewa Uryga

Grażyna Brodzińska

Grzegorz Pazik

Iwona Hossa

Jacek "Stachursky"

Jacek Wójcicki

Janusz Radek

Joanna Cortes

Juliusz Ursyn-Niemcewicz

Justyna Reczeniedi

Justyna Steczkowska

Katarzyna Dondalska

Krzysztof Tyniec

Leszek Świdziński

Maciej Miecznikowski

Magdalena Idzik

Małgorzata Kubala

Małgorzata Walewska

Marek Bałata

Marek Torzewski

Marta Abako

Maryla Rodowicz

Natasza Urbańska

Piotr Beczała

Rafał Bartmiński

Romuald Spychalski

Ryszard Morka

Ryszard Wróblewski

Stan Borys

Tadeusz Szlenkier

Wiesław Ochman

Zbigniew Macias

Zbigniew Wodecki

Zofia Kilanowicz

GRUPY i SOLISCI z POLSKI

Grzegorz Krawiec

Jacek Królik

Krawiec Classical Guitar Duo

Krzysztof Urbański

Maksymilian Chlewiński

Orkiestra Z. Górnego

Piotr Paleczny

Rotunda

Studio Buffo

GRUPY ROCKOWE

Perfect

KABARETY z POLSKI

Polscy Artyści Kabaretowi

Polskie Kabarety

Bilety na Kabarety Webportal

Andrzej Dyszak

Grupa Mo Carta

Filharmonia Dowcipu

Jan Pietrzak

Kabaret RAK

Kabaret Ani Mru Mru

Kabaret Elita

Kabaret Młodych Panów

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret "TEY"

Kabareciarnia Zenona Laskowika

Krzysztof Piasecki

Stan Tutaj

Tadeusz Drozda

SZANTY

Andrzej Korycki

Arek Wlizło

Dominika Żukowska

Ela Adamiak

Jurek Porębski

Krzysztof Malinowski

Marek Szurawski

MIEJSCA NA POLSKIE IMPREZY

After Hours Club (AHC)

Bloor Street United Church

Burnhamthorpe Library Theatre

Cafe Polonez

Glenn Gould Studio

Hala Pol. Kombatantów w London

Hala gen. Sikorskiego w Oshawa

Hala ZPK-21 w Oshawa

John Bassett Theatre w MTCC

Living Arts Centre Mississauga

Markham Theatre

Park im. Paderewskiego

Palais Royale Ballroom

Polski Dom 2000 Kitchener

Polska Hala w London

Polska Hala w Woodstock

Polskie Centrum Kultury JPII

Restauracja "Orbit"

Restauracja "Fregata"

Rose Theatre Brampton

Roy Thomson Hall

Sala Parafialna MBKP Scarborough

Sala SPK na Beverley

Sala PZN w Etobicoke

STLC Jane Mallet Theatre

Toronto Centre for the Arts

Toronto Heliconian Club

UoT Elizabeth Bader Theatre

OPRAWA MUZYCZNA IMPREZ

Zespół Mr. System

Zespół Muzyczny Impres

John Góra i inni

Ed Guca & Polish Canadians

Bob Kozak & Jambalaya Band

Polka Musician Database

Kapele Polonijne

Zespół GitarMax

Zespół Agat

Zespół Kuźnia Wiktora

Zespół Happy Vox

Zespół Polanie

Zespół Impuls

Zespół Polmix

Zespół Reflex

Zespół Non Stop

Zespół Sonet

Zespół & D.J. Toccata

Andrzej Załęski

GTA Star - Piotr Rosiak

D.J. Artur Bochenek Productions

D.J. CoCo

D.J. Gdański

D.J. Hubert

D.J. Nowak

D.J. S T Entertainment Solutions

D.J. VIP

AKCJE CHARYTATYWNE

Wlk. Orkiestra Świątecznej Pomocy

Epilepsy Initiative of Margaret Maye

Fundacja im. W. Reymonta

P.I.S.K. for Students

Polish Scholarship Fund USA

Fundacja im. A. Mickiewicza

Fundacja Turzańskich

Fundusz Wieczysty Millenium

Fundusz Dobrego Imienia Polaka

Civil Rights Movement

Inne Organizacje Polonijne

AGENCJE ARTYSTYCZNE

Art Initiatives

Agencja Artystyczna "BESTA"

Chris Jasinski Presents

Christopher Entertainment USA

Cornelia Poos

Gram X Promotions

K.J. Promotions

M.A.K. Entertainment

PaPuGa Arts & Entert. Group

Pegaz Art Productions

Polonia Music USA

Piotr Mazurkiewicz Homelife

Pol Can Art Montreal

Polished Arts

Polonia Promotion Group

Polskie Imprezy USA

Polskie Koncerty

Scena Polska USA

Singers on Stage

Strumień - Pod skrzydłami Pegaza

Zdrój-Entertainment

MISS POLONIA

Miss Polonia Canada

Miss Polonia

SCENOGRAFIA i KOSTIUMY

Anna Gądek

Joanna Dąbrowska

Nina Mdivani

ONTARIO PERFORMING ARTS

Toronto Symphony Orchestra

Toronto Philharmonia

Esprit Orchestra

Arcady

Princess of Wales Theatre

Royal Alexandra Theatre

Canon Theatre

Panasonic Theatre

Sony Centre for the Performing Arts

National Ballet of Canada

Link to Toronto Arts

The Whole Note Magazine

Radio AM740

Radio Classical 96.3FM

POLONIA W ŚWIECIE

Polska Agencja Prasowa

Webportal Polonia

Stowarzyszenie "Wspólnota Polska"

Polonia Music Rochester

Polonia of Eastern Great Lakes

Polski Internet USA

Nowy Dziennik New York

Polonia w Boston

Polacy na Świecie

Polish News Seattle

PCC Pittsburg

Puls Polonii Australijskiej

POLONIJNE RADIO & TV

Radio Polonia FM 100.7

Radio Active Toronto AM530

ABC Internet Radio

KSM Radio 530 AM

ks. Marian Gil

Wietrzne Radio Chicago

Radio FM 98.5 CKWR Jan Żuk

TV Inter Polonia

Radio 7 Toronto 1320 AM

Polish Studio TV

Polonia Tube

Wojciech Śniegowski

Omni TV "Na Luzie"

Radio & TV Shows USA & Canada

Radio Maryja oraz TV Trwam

POLONIJNE MEDIA

AWS Prawda

Arts Polonia Toronto

Biuletyn Polonijny z Montrealu

Gazeta

Gazeta Polonijna UK

Głos Polski - ZNP

Goniec

Jerzy Rosa

Kalejdoskop - London

KPK Media Contacts

Link Polonia

Linki Polonijne

Magazyn "Lotnictwo"

My Life is Polish

Nasza Polonia Network

Polish Canadians

Polish Music Store

Polish Winnipeg

Polishtown

POLCA BC Vancouver

Polonia Toronto

Polonijna Scena na Facebook

Portrety Polonii

Poloni@ Business

Polonia Life

Polonijna Scena na Facebook

PolishCanadians

Polish Marketplace

Polquest

Polski Monitor

Polski Przewodnik Handlowy

Przegląd

Scena Polska w Holandii

Scena Polska USA

SKANER - London

Takie Zycie - tygodnik z Vancouver

Toronto od A do Z

Toronto PL Portal Internetowy

Transatlantyk Nadziei Ottawa

Wiadomosci Polonijne Thunder Bay

Zycie - Tygodnik Polonii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTOGALERIE

ORKIESTRY

Etobicoke Philharmonic Orchestra

Toronto Sinfonietta

Celebrity Orchestra

Celebrity Orchestra on Facebook

Northumberland Orchestra

Peterborough Symphony

Mississauga Youth Orchestra

KONCERTY I KONKURSY

TCO Casa Loma Concert Series

Singing Together Choral Festival

The Tapestry of Masters

Anna German Song Competition

Music Niagara Festival

Concours Musical International

IWAI Vocal Course in Montreal

University of Toronto, Music Faculty

Romancing Chopin

The Power of Penderecki

Makowicz & Jablonski 2009

New Music Concerts

DYRYGENCI ORKIESTR

Maestro Michał Newnham

Maestro Maciej Jaskiewicz

Dr Andrzej Rozbicki

Prof. Gary Kulesha

Dr Ralf Gawlick

Maestro Tadeusz Biernacki

Prof. Walter Buczyński

DYRYGENCI CHÓROW

Alexandra Haniniec

Anna Ziomek

Danuta Dworaczek

Dr Jerzy Cichocki

Dr Tatiana Korotkova

Eddie Kołodziejczak

Edward Domański

Kinga Nytko

Krzysztof Jędrysik

Maestro Maciej Jaskiewicz

Maria Leśniak

Prof. Norbert Palej

Zbigniew Krzysztof Piotrowski

GRUPY i ZESPOŁY MUZYCZNE

Trio Strega

Winnipeg Classical Guitar Society

Greensleaves Early Music Ensemble

Cello Journey

Synergy Duo

Pagliacci Ensemble

Trio Da Capo

Trio Okapiec "Alizma"

Penderecki String Quartet

Dębowski Family Music Ensemble

Proteus Saxophone Quartett

Atma Trio

Musica Omnia - Boston College

MUZYCY JAZZOWI

Adam Makowicz - piano

A-major Jazz Quintet

Anna Cyzon

Elisa Gold - vocal

Henryk M Blues

Jacek Żórawski - bass

Jerzy Węglewski - perkusja

Joanna Chiro - vocal

Liliana Rzechorzek-Urbaniak - piano

LOOFKA Jazz Band

Melissa Lauren - vocal

Nikki Yanofsky - vocal

Ola Turkiewicz - vocal

Paul Pacanowski - clarinet

Ryszard Styła - guitar

Tadeusz Drużdżel - double bass

Rezonans

INSTRUMENTALIŚCI

Adam Hay - drums

Adam Żukiewicz - piano

Alexander Sevastian - accordion

Alexander Styk - violin

Alexandra Górska - piano/flute

Amadeusz Kazubowski - piano

Anna Barycz-Engli - viola

Anna Kolosowski - flute, piano

Anna Schellenberg - piano

Artur Kapron - piano

Barbara Knapik-Gąsior - violin

Bartek Dębowski - keyboard

Bartosz Hadała - piano

Berenika Zakrzewski - piano

Dr Blanka Bednarz - violin & viola

Bogusława Knapik-Gruza - flute

Bożena Szubert - violin

Daniel Wnukowski - piano

Dariusz Terefenko - piano, jazz

David Biernacki - piano

Edgar Suski - piano

Elżbieta Bulanowska - violin

Ewa Sas - violin

Ewa Swoboda - piano

Henryk M. - harmonijka

Ireneusz Bogajewicz - violin

Dr Jacek Muzyk - french horn

Jacqueline Mokrzewski - piano

Jacques Kuba Sequin - trumpet

Jan Kornel - piano

Jan Lisiecki - piano

Janina Fijałkowska - piano

Janusz Bosak - piano

Janusz Marczak - guitar

Janusz Rothbard - piano

Jerzy Boski - piano

Dr Jerzy Kaplanek - violin

Jerzy Kowalewski

Joanna Makowicz - violin

Karen Fedorowski - flute

Karolina Terefenko - violin

Dr Kasia Marczak - clarinet

Katarzyna Musiał - piano

Kornel Wolak - clarinet

Krzysztof Jaworski - MC

Prof. Krzysztof Jabłoński - piano

Łukasz Pomorski - cello

Magdalena Tomsińska - lute/guitar

Małgorzata McCarroll - violin

Marcin Swoboda - viola

Marek Majewski - guitar

Mariusz Monczak - violin

Marta Kosek - oboe

Marta Michna

Mateusz Swoboda - cello

Mateusz Tarkowski - piano

Monika Jarecka - viola

Monika Kasprzak - piano

Nadia Monczak - violin

Natalya Tyomkina - piano

Oksana Skira - piano

Piotr Bołdys

Radosław Rzepkowski - piano

Renata Todros - harpsichord

Rick Hiir - accordion

Ryszard Tyborowski - guitar

Sławomir Dobrzański - piano

Vasyl Popadiuk - violin

Witold Swoboda - violin/viola

Wojciech Bochenek - piano

Zbigniew Antoniak

Zbigniew Cybulski

Zbigniew Dębowski - classical guitar

Zuzanna Chomicka-Newnham - cello

MC - EMCEE - VOICE OVER

Jean-Paul Reymont

Michal Kozłowski

KONKURSY i FESTIWALE

Poloniada 2010

Canadian Chopin Festival 2010

Konkurs Wokalny im. St. Moniuszki

Konkurs Młodych Talentów

Niagara Chamber Music Festival

Mondial Festival Drummondville

Collingwood Music Festival

Polish Festival on Roncesvalles

Festiwal Chórów Polonijnych

Laureaci Festiwalu Radia KSM

Festiwal Piosenki Religijnej KSM

FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA

Adam Lodziński

Jerzy Cebo

Jerzy Kukulski - Pick Art Photo

Photo Adam Orzechowski

Victoria Vitasek

TATOO ARTS

KLA INK

LITERATURA i POEZJA

Agnieszka Buda-Rodriguez

Ewa Stachniak

Iwo Cyprian Pogonowski

Kazimierz Braun

Klub Miłośników Książki

Lech Halko "Cyganiewicz"

Olga Medvedeva

Piotr Jaroszyński

Ryszard Tylman

Tamara Trojanowska

Wirtualna Biblioteka Literatury

MALARSTWO i GRAFIKA

Anna Art

Beata Goik

Danuta Niton

Emilia Jajus - Pet Paintings

Ewa Kołacz

Franciszek Ryszard Mazurek

Halina Grzyb

Hanna Rumińska

Henryk Cześnik

Iwona Nowicka-Wright

Jacek Magrys - Horses

Janusz Charczuk - Ikony

Janusz Dukszta Collection

Janusz Jeżewski

Janusz Migacz

Jerzy (ś.p.) Kołacz

Jolanta Kolaczek

Kasia Niton

Kuba Bryzgalski

Leszek Wyczółkowski

Maja Fołtyn

Małgorzata Rynarzewska

Marek Żółtak

Maria Targońska

Mariola Nykiel

Rafał Olbiński

Robert Malinowski

Ryszard Tylman

Tamara Harut

Tomasz Rożek

Waldemar Marszałek

Wiktor Gad-Zajkowski

Wojciech Macherzyński

Wojciech Nowakowski

Zdzisław Walczak - Horses

DRUKARNIE I PROJEKTY AFISZY

Nova Printing - Marek Kornaś

Seweryn Reszka

TKANINA & SZKŁO

J. & Z. Sokalski

Krystyna Szłuińska-Sądej

Tamara Jaworska

RZEŹBA

Wojciech Strahl

Ludwika Ogorzelec

Maria Wojtiuk

Kazimierz Kalkowski

Andrzej Pawłowski

Ryszard Litwiniuk

Wojtek Biczysko

Magdalena Abakanowicz

ŚWIATLO, DŹWIĘK, EFEKTY

Andrzej Stefan

Hieronim Tarasinski

Krzysztof Sajdak

Michał Zarzycki

Robert Sokołowski

Tadeusz Lis

INSTRUMENTY MUZYCZNE

Jan Brączek Piano 905-855-9247

Radek Piano Tuning 416-888-4757

MUZYKOLOGIA

Radosław Rzepkowski

Polish Composers

Polish Music Letters

Polish Music Journal

ZESPOŁY LUDOWE

Stella Polonia

Sokół Polish Folk Ensemble

Biały Orzeł

Kujawiacy z Kitchener

Folk Theatre "Russian Style"

The Kozaks

Tatry Montreal

Radość Joy

Polish Folk Resources

Ludowa Nuta

Polskie Zespoły Pieśni i Tańca

Lechowia

Cracovia

Kapela "Krakusy"

Śwarni

SZKOŁY MUZYCZNE

Anna Kolosowski - flute, piano

Alto Vocal Arts Sergei Grinkov

Barbara Sroka-Gawlick USA

Vocal School of Daniel Eby

Elizabeth Piano Lessons

Frederic Chopin Music School

International Music Academy

Janusz Bosak - Piano School

Joanna Makowicz - STRAD

Judy's Music School Mississauga

Khrysmar School of Music

Kinga Mitrowska Vocal Lessons

Lekcje Gry na Pianinie - Olga

Lilia's Music School

Margot Kukulska-Rumian

MaVo Academy of Performing Arts

Mississauga School of Music

Ontario Conservatory of Music

Polish Piano Studio - Janina

Professional Piano Studio

Renata Rej-Dębowska - piano

Renata Todros - piano

Royal Conservatory of Music

Toronto Academy TAPA

Valentin Bogolubov - piano

Vocal School of Kinga Mitrowska

Vocal School of Marta Herman

Zbigniew Dębowski - classical guitar

TANIEC i INNE POKAZY

Dance Time - Halina Bodnar

Ünä Dances by Tanya Liczner

Victoria Ballet

New Era School of Dance

Marcin Kaczorowski - tancerz

Dance District - Ilona Kamecka

Studio Tańca Towarzyskiego "Rytm"

Rhytm & Motion Dance Studio

Music Studio "Rezonans"

Nauka Tańca - Beata

Elżbieta Muzak-Farida

Natalia Leszczyńska

Paul i Magda Wilk

Mieczysław Kołosowski - Iluzjonista

Ewa i Tadeusz Wierzbicki

Kazimierz Człapiński

Kamil Wróbel & Claudia Sawon

PARAFIE POLONIJNE

Parafia Św. Kazimierza

Parafia Maksymiliana M. Kolbe

Parafia MBKP Scarborough

Parafia Brampton

Parafia Christ the King

Parafia St. Kostki

Parafia Św. Jadwigi Oshawa

Parafia Św. Teresy

Parafia Matki Boskiej w London

NUMIZMATYKA

Klub Numizmatykow "Troyak"

Biżuteria Patriotyczna

ZRZESZENIA i KLUBY

Stowarzyszenie Inżynierów Polskich

Organizacje Polonijne w GTA

K.P.K.

K.P.K. Toronto

Polish Students' Association UoT

Polish National Union of Canada

Blog Emmanuel Czyzo

Klub Muzyka

ZHP PGK Szczep "Szarotki"

Copernicus Lodge

Wawel Villa

Polish Heritage in Canada

Polska Sztuka i Kultura w Kanadzie

Fundacja Dziedzictwa Polskiego

K.P.K. Kitchener

Polska Szkoła w Kitchener

Who is Who - Polacy w Kanadzie

ROZGRYWKA - Magazyn

Polonia Windsor

POLSKA i EUROPA

Artyści Teatru Narodowego

Mazowiecki Teatr Muzyczny

Polski Portal Kultury

Polscy Muzycy

Polscy Artyści

Polskie Aktorki

Polscy Aktorzy

Polscy Pisarze

Polscy Poeci

Polscy Reżyserzy

Polscy Tancerze

Filharmonie w Polsce

Muzyka w Polsce

Wortal E-teatr

Film Polski

Chopin 2010

Kultura Polska

Sztuka Polska

Galeria Malarstwa Polskiego

Internetowa Galeria Malarstwa

Polskie Stacje Telewizyjne

Polskie Radio Warszawa

SPORTY ZIMOWE

Pol-Ski Festival

POL-SKI Slalom

KLUBY SPORTOWE

"White Sails" Yacht Club

Polish Hunting Club of Canada

Polski Klub Brydża Sportowego

USŁUGI POLONIJNE

Art Mar Roofing 416-725-3063

Andrzej Miksa - Uzdrowiciel z Polski

Biocentrum - Zygmunt Kozicki

Dorota Holistic Health Therapies

Genius Loci DVD - Miejsca w Polsce

Izabela Embalo - Immigration

Jacek - Husband 4 Hire

J.W. Kozina - Kancelaria Adwokacka

Klaudia Pacific Wellness

Miastoreklama

Miranda Naturopathic Clinic

Naturals 4 Life

Polska Apteka Scarborough

Stefanski Carpet Cleaning

GTA TRAVEL OFFICES

Wycieczki - Paweł Jędruch

Piast Travel

Polimex Travel

Krystyna Travel

Pokoje w Krakowie

LOT Polish Airlines

POLISH JEWISH HERITAGE

Polish Jewish Heritage

PJHF Chapter Toronto

Polish Jews

Polish Heroes Remembrance

Jewish Heritage in Poland

Vancouver HEC

RELIGIE INNE

Polska Misja Mississauga

P. Kościół Chrześcijan Baptystów

P. Narodowy Katolicki Kościół

SPONSORZY KULTURY

Ambasada RP Ottawa

Konsulat RP Toronto

Maciej Czaplinski - Domator

Senat RP

Hon. Jesse Flis

Polish Credit Union

LUBIANI i NIEZAPOMNIANI

Andrzej Waligórski

Dom gen. Grota-Roweckiego

Feliks Konarski "Ref-Ren"

Lech Hałko powstaniec 1944

Regina Honysz-Palowska

Marian Załucki

GENEALOGIA POLSKA

Czartoryski Genealogy

Genealogia - Wikipedia

Red. Anna Okulicz-Mazurkiewicz

Muzeum Warmii i Mazur

Nasza Klasa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter:  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem wiadomości o wydarzeniach kulturalnych organizowanych przy współudziale Konsulatu Generalnego RP w Toronto, uprzejmie prosimy  o przesłanie swojego adresu e-mailowego na adres:                                                                      toronto.polonia@msz.gov.pl

Popierajmy Polskich Artystów i Polonijne Organizacje Kulturalne na Emigracji!

   

       

 

Czytaj Wiadomosci Polonijne z Thunder Bay!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2009 Arts Polonia Webportal

Toronto, Ontario, Canada